HOX! Tornion nuorisotoimi tiedottaa!

HOX! Tornion nuorisotoimi tiedottaa!

Hei nuori ja nuori aikuinen! Meill√§ on sulle asiaaūüíú

Tornion nuorisotoimi on tavoitettavissa verkossa nyt kun emme voi kohdata kasvotusten. Me olemme linjoilla maanantaista perjantaihin aina oman työaikamme puitteissa, ja tarkennuksia päivitämme someen aina viikon alussa. Meillä on sekä yhteisiä että yksittäisten ohjaajien kanavia, lisäksi alla on listattuna kaikkien puhelinnumerot joiden kautta voimme WhatsAppailla.

Nuorisokanava Hertzil√§n radiol√§hetykset tulevat tuttuun tapaan torstaisin klo 18-20, studiossa Lusku ja Jon. Tulkaa kuulolle, ja osallistukaa l√§hetyksiin viesteill√§ osoitteessa https://adapterimedia.fi/hertzila-nuorisoradio/

Tällä viikolla mennään näin:
ke 18.3 klo 14-20 Instagram ja Facebook, linjoilla Armi ja Mari
to 19.3 klo 14-20 Instagram, Snäppi, Face, Discord, linjoilla Marko ja Minna H
to 19.3 klo 18-20 Hertzilä-radiolähetys, Lusku ja Jon
pe 20.3 klo 14-20 kaikki somet + klo 17-20 Discord ja pelihommat, Miku ja Aleksi

Tornion nuorisotoimen henkilöstö on tavoitettavissa seuraavilla kanavilla:
Facebook: Tornion nuorisotoimi ja ohjaajien omat profiilit
Instagram: tornion_nuorisotoimi, koulunuorisoohjus_jossu
tornionetsivänuorisotyö, adapterimedia
Discord: linkki jaetaan myöhemmin some-kanavilla

Nuorisotyön päällikkö Auli Pietikäinen 0408677842
Lusku Lukkariniemi 0400768604
Jon Säkkinen 04083546424
Marko Pesonen 0400920616
Johanna Kallio 0400419473
Terttu Mäkimartti 0400810841
Armi Nitovuori 0407765852
Mari Syväjärvi 0406631132
Miku Hakomäki 0505760498, 24.3.2020 saakka
Etsivä nuorisotyö Aleksi Ylitervo 0406877065
Etsivä nuorisotyö Minna Herukka 0406878267, 31.3.2020 saakka
Etsivä nuorisotyö Reija Nurkkala 0505209738
Etsivä nuorisotyö Elina Viisanen 0503427838